Strony internetowe

projektowanie stron www

Strona internetowa jest wizytówką każdej firmy. Na zrobienie dobrego wrażenia nie mamy wiele czasu, najwyżej kilka sekund, gdyż tyle właśnie daje nam potencjalny klient nim zdecyduje czy pozostanie na stronie czy opuści ją i uda się gdzie indziej.

Dobra strona internetowa, to jednak nie tylko ładna grafika czy poprawnie napisane teksty. To coś więcej, coś co często niewidoczne jest na pierwszy rzut oka, czyli np. czytelna architektura informacji, odpowiednio ustawione znaki informujące o tym gdzie waśnie jest, odpowiednio ustalona interlinia czy czytelna i dobrze dobrana czcionka. Zastanawiali się Państwo kiedyś dlaczego niektóre strony internetowe zdobywają popularność podczas gdy inne są opuszczane w chwilę po ich „odpaleniu”?

Czy odwiedzili Państwo swoja stronę www lub najczęściej odwiedzane przez siebie strony  internetowe np. na smartfonie lub na tablecie? Jak się na nich nawiguje, przegląda zawartość? Czy działają poprawnie i umożliwiają przyjemne zapoznanie się z ofertą? Być może okaże się, że są nieczytelne i zielone tło nie zdaje egzaminu na  ekranie smartofna?

Projektowanie to tylko jeden z wielu etapów tworzenia strony internetowej. Kolejnym z nich jest odpowiednie zaprogramowanie projektu graficznego, zgodnie z obowiązującymi standardami. Na samym końcu procesu produkcyjnego jest konieczność przetestowania witryny na wielu, fizycznie istniejących urządzeniach, takich jak telefony różnych marek z różnymi systemami, np. Android, Windows czy iOS, tabletach z ekranami o różnej wielkości, a w końcu na ekranach komputerów, laptopów i telewizorów.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Netgo sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach 40-017, ul. Graniczna 29, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000693731, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną treść zgody.