Optymalizacja stron www

podnieś skuteczność działań

Optymalizacja jest kluczowym elementem SEO, bez którego osiągnięcie wysokich pozycji w przypadku wielu witryn może być ciężkie do zrealizowania. Optymalizacja ma duże znaczenie szczególnie w przypadku pozycjonowania sklepów internetowych, portali oraz witryn posiadających dużą konkurencję. Nie bez znaczenia jest także optymalizacja w przypadku witryn firm lokalnych czy w mało konkurencyjnych branżach – w ich przypadku już sama optymalizacja może przynieść zadowalające efekty.

Witryna internetowa powinna być przyjazna zarówno dla wyszukiwarek, jak i użytkowników (Web Usability). Odpowiednia jej optymalizacja może poprawić widoczność w wynikach wyszukiwania oraz korzystnie wpłynąć na ilość konwersji.

W skład optymalizacji witryny wchodzi:

  • analiza kodu stronu,
  • analiza widoczności witryny,
  • optymalizacji kodu strony,
  • optymalizacja grafiki,
  • optymalizacji treści.

Brak odpowiedniej optymalizacji może przyczynić się do wahań pozycji w wynikach wyszukiwania czy nawet nałożenia kary przez Google za stosowanie niewłaściwych technik, z których właściciel witryny może sobie nie zdawać sprawy.

Tylko odpowiednio zsynchronizowane działania on page (optymalizacja) oraz off page (działania poza stroną) mogą przynieść skuteczne i trwałe efekty w postaci wzrostu pozycji i ruchu na stronie.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Netgo sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach 40-017, ul. Graniczna 29, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000693731, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną treść zgody.