Sklepy internetowe

e-commerce

Sklepy projektowane przez nasz zespół są nowoczesne, elastyczne i dopasowane do grupy docelowej. Posiadamy doświadczenie w budowaniu sklepów internetowych zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i dla B2B. Każdy sklep posiada obsługę stanów magazynowych oraz możliwość generowania proform z poziomu sklepu, by jak najbardziej usprawnić i przyspieszyć obsługę zamówień.

Sklepy, które wdrażamy naszym klientom nie posiadają ograniczeń w ilości kategorii, produktów czy zdjęć.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google, od wielu lat pozycjonujemy i prowadzimy marketing w wyszukiwarce Google dla sklepów internetowych z różnych branż, tak więc dokładamy starań, aby każdy stworzony sklep był w pełni przyjazny dla Google i na koniec procesu produkcyjnego jego poprawność jest weryfikowana przez pozycjonera z wieloletnim doświadczeniem.

Każdy stworzony przez nas sklep internetowy posiada intuicyjną architekturę informacji, dobrze zaprojektowaną wyszukiwarkę, wygodne sortowanie produktów, moduły do cross-sellingu i up-sellingu, a także newsletter i inne narzędzia, które wspomagają sprzedaż on-line. Istnieje możliwość integracji sklepu z Allegro, porównywarkami cenowymi oraz firmami kurierskimi.

Projektujemy i wdrażamy sklepy w wersjach mobilnych, tak by dało się dokonać zakupu z każdego urządzenia niezależnie od wielkości jego ekranu czy systemu operacyjnego.

Nasi specjaliści ds. e-commerce czuwają nad prawidłową budową sklepu, tak by zakupy dla Twoich klientów były czyta przyjemnością, a także doradzają w działaniach marketingowych by wspomóc proces sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Netgo sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach 40-017, ul. Graniczna 29, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000693731, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną treść zgody.