Sklepy internetowe

e-commerce

Sklepy projektowane przez nasz zespół są nowoczesne, elastyczne i dopasowane do grupy docelowej. Posiadamy doświadczenie w budowaniu sklepów internetowych zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i dla B2B. Każdy sklep posiada obsługę stanów magazynowych oraz możliwość generowania proform z poziomu sklepu, by jak najbardziej usprawnić i przyspieszyć obsługę zamówień.

Sklepy, które wdrażamy naszym klientom nie posiadają ograniczeń w ilości kategorii, produktów czy zdjęć.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google, od wielu lat pozycjonujemy i prowadzimy marketing w wyszukiwarce Google dla sklepów internetowych z różnych branż, tak więc dokładamy starań, aby każdy stworzony sklep był w pełni przyjazny dla Google i na koniec procesu produkcyjnego jego poprawność jest weryfikowana przez pozycjonera z wieloletnim doświadczeniem.

Każdy stworzony przez nas sklep internetowy posiada intuicyjną architekturę informacji, dobrze zaprojektowaną wyszukiwarkę, wygodne sortowanie produktów, moduły do cross-sellingu i up-sellingu, a także newsletter i inne narzędzia, które wspomagają sprzedaż on-line. Istnieje możliwość integracji sklepu z Allegro, porównywarkami cenowymi oraz firmami kurierskimi.

Projektujemy i wdrażamy sklepy w wersjach mobilnych, tak by dało się dokonać zakupu z każdego urządzenia niezależnie od wielkości jego ekranu czy systemu operacyjnego.

Nasi specjaliści ds. e-commerce czuwają nad prawidłową budową sklepu, tak by zakupy dla Twoich klientów były czyta przyjemnością, a także doradzają w działaniach marketingowych by wspomóc proces sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]