Reklama w social media

reklama na FB

Prowadzenie Fanpage

Nieprzerwana i intensywna komunikacja z klientami w każdym miejscu i o każdej godzinie z dowolnego miejsca na świecie, to domena Facebooka. Jeżeli poszukują Państwo właściwych ścieżek, aby dotrzeć do nowych klientów i utrzymywać dobry kontakt z tymi już pozyskanymi, to komunikacja na firmowej stronie w portalu Facebook jest właściwym wyborem.

Stworzenie odpowiednio ciekawych wpisów, które przyciągną kolejnych lubiących naszą stronę zwiększy rozpoznawalność i pozwoli stale pozyskiwać nowych Klientów.

Nasza agencja prowadzi konta na Facebooku firmom działającym w różnych obszarach. Naszymi klientami są zarówno sklepy internetowe, hurtownie, restauracje, hotele czy firmy działające w branży medycznej.

Administrator konta na Facebooku ściśle współpracuje z firmą, której konto prowadzi, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że jakość dodanych wpisów będzie na wysokim poziomie i będzie spójna z polityką Państwa firmy.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Netgo sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach 40-017, ul. Graniczna 29, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000693731, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną treść zgody.