Pozycjonowanie na rynek niemiecki

rozwiń swój biznes

Rynek niemiecki jest atrakcyjny dla wielu polskich przedsiębiorców. Jak powszechnie wiadomo – Niemcy są największym partnerem eksportowym Polski. Czy Twoja firma eksportuje lub planuje wejść na rynek niemiecki? W Netgo podpowiemy Ci jak zrobić to z sukcesem.

Bez wątpienia w mocnym wejściu na rynek zachodni pomoże Internet. W Niemczech najpopularniejszą wyszukiwarką jest Google.de.

Oferujemy kompletną kampanię internetową:

  • Pozycjonowanie naturalne w google.de – pozycjonowanie w google.pl i google.de opiera się na podobnych procesach, ale wiemy też czym się różni, dlatego potrafimy pozycjonować skutecznie i bezpiecznie;
  • Reklamy Google AdWords kierowane na niemieckie zapytania – dobieramy słowa kluczowe charakterystyczne dla języka niemieckiego, tworzymy ciekawe i efektywne reklamy;
  • Kampanie Display na niemieckich portalach internetowych.

Podczas planowania i prowadzania kampanii zapewniamy:

  • Doradztwo podczas planowania budżetów;
  • Obsługę tłumaczeniową
  • Doradztwo marketingowe
  • Skuteczne prowadzenie oraz raportowanie kampanii

Jesteśmy agencja partnerską Google i prowadzimy kompleksowe kampanie reklamowe z wykorzystywaniem narzędzi dostępnych wyłącznie dla partnerów. Naszym Klientom zapewniamy przygotowanie skutecznych rozwiązań e-marketingowych, które wspomogą ekspansję rynku niemieckiego. W planowaniu i wdrażaniu kampanii internetowych wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie w obszarze marketingu internetowego.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Netgo sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach 40-017, ul. Graniczna 29, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000693731, moich danych osobowych pozyskanych przy użyciu plików "cookie". Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną treść zgody.