To za mało? Napisz!
×
×

Strony internetowe

Wizytówką każdej firmy jest strona internetowa. Na zrobienie dobrego wrażenia nie mamy wiele czasu, najwyżej kilka sekund, gdyż tyle właśnie daje nam potencjalny klient nim zdecyduje czy pozostanie na stronie czy opuści ją i uda się gdzie indziej.

Widok responsive

Która z tych stron jest czytelniejsza i łatwiejsza w obsłudze na pierwszy rzut oka?

Prostota

Strony internetowe

Dobra strona internetowa, to jednak nie tylko ładna grafika czy poprawnie napisane teksty. To coś więcej, coś co często niewidoczne jest na pierwszy rzut oka, czyli np. czytelna architektura informacji, odpowiednio ustawione znaki informujące o tym gdzie waśnie jest, odpowiednio ustalona interlinia czy czytelna i dobrze dobrana czcionka. Zastanawiali się Państwo kiedyś dlaczego niektóre strony internetowe zdobywają popularność podczas gdy inne są opuszczane w chwilę po ich „odpaleniu”? Czy odwiedzili Państwo swoja stronę firmową lub najczęściej odwiedzane przez siebie strony np. na smartfonie lub na tablecie? Jak się na nich nawiguje, przegląda zawartość? Czy działają poprawnie i umożliwiają przyjemne zapoznanie się z ofertą? Być może okaże się, że są nieczytelne i zielone tło nie zdaje egzaminu na malutkim ekranie smartofna?


Tworzymy responsywne strony internetowe, czyli takie, które dostosowują się do wielkości ekranu i urządzenia, na którym je oglądamy. Na mniejszych ekranach (np. na smartfonach czy tabletach) niektóre elementy ulegają znaczącej zmianie, by łatwiej było z nich korzystać, np. menu przekształca się, by umożliwić wygodną nawigację palcem.

W obecnych czasach strony przegląda się nie tylko na monitorach czy laptopach, ale także, a może coraz częściej przede wszystkim, na telefonach, tabletach i przeróżnych innych urządzeniach, ba nawet nowoczesne lodówki mają możliwość przeglądania internetu. Czy Państwa klienci to osoby mające czas na przejrzenie witryny wygodnie przed komputerem? Być może Państwa strona firmowa odwiedzana będzie w biegu, pośpiechu np. w metrze lub w pociągu. To podstawowe pytania na które musi odpowiedzieć projektant witryny nim przystąpi do jej projektowania.

RWD

Technologia

Projektowanie to tylko jeden z wielu etapów tworzenia strony internetowej. Kolejnym z nich jest odpowiednie zaprogramowanie projektu graficznego, zgodnie z obowiązującymi standardami. Na samym końcu procesu produkcyjnego jest konieczność przetestowania witryny na wielu, fizycznie istniejących urządzeniach, takich jak telefony różnych marek z różnymi systemami, np. Android, Windows czy iOS, tabletach z ekranami o różnej wielkości, a w końcu na ekranach komputerów, laptopów i telewizorów.

Wg statystyk Google w Polsce jest ponad 6 milionów użytkowników internetu mobilnego, i liczba ta dynamicznie rośnie, bowiem, przyrost w roku 2012 względem roku 2011, to aż 24%.


Łatwa zmiana tekstu na stronie dzięki Click&Go

Sprawdź sam:


Strony internetowe, które tworzymy są oparte o intuicyjny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią, z obsługi którego szkolimy pracowników Twojej firmy. Uczymy w sposób przyjazny i bezstresowy, gdyż wiemy, że to co dla nas informatyków jest oczywiste, wcale takie nie musi być dla innych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu pracowników w rożnym wieku i z różnych sektorów.


Wyraźna grafika

Twój ekran o wysokiej rozdzielczości pokocha ostre i wyraźne grafiki wektorowe.

standardowa
retina

wektorowa
wektor


Czy oferta spełniła Twoje oczekiwania? TAK NIE
strzalka
Facebook