To za mało? Napisz!
×
×

Pozycjonowanie

Google Partner

Pozycjonowanie to proces obejmujący działania on-page (optymalizacja) oraz off-page (link building), którego celem jest zwiększenie widoczności witryny w wynikach wyszukiwania oraz zwiększenie ruchu. Google stało się jednym z ważniejszych źródeł informacji. Różnorodność zapytań kierowanych do Google jest tak duża, że pozycjonowanie jest obecnie najlepszą i najpopularniejszą formą promocji w sieci.

Dlaczego pozycjonowanie jest tak ważne?


Sama obecność w Google nie wystarcza, liczą się tylko te firmy, które znajdują się na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania, czyli w TOP 10. Osiągnięcie wysokich pozycji jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki skutecznej strategii pozycjonowania. Częste aktualizacje algorytmów wyszukiwarki Google oraz z dnia na dzień wzrastająca konkurencja sprawiają, że pozycjonowanie to proces długotrwały oraz złożony w związku z czym warto powierzyć go profesjonalistom.

Pozycjonowanie

W ramach pozycjonowania oferujemy:

  • dobór odpowiednich słów kluczowych,
  • optymalizację pod kątem wyszukiwarek i użytkowników,
  • link building,
  • codzienne raportowanie wyników,
  • dodanie firmy do Google Maps.

Zalety współpracy z nami:

  • naliczanie opłat za efekt,
  • dostęp do panelu umożliwiający bieżący monitoring pozycji i kosztów,
  • jasne i przejrzyste zasady współpracy,
  • bezpłatna wycena.

platnosc

Model rozliczenia - "płatność za wyniki"

Opłaty za naszą pracę pobieramy dopiero w momencie, gdy witryna znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania na wspólnie wybrane słowa kluczowe. Codzienny monitoring pozycji umożliwia szczegółowe i korzystne dla obu stron rozliczanie. Płacą Państwo tylko za te dni, w których witryna znajdowała się na pozycjach TOP 10 zgodnie z przesłaną wyceną. Dzienną stawkę za określone pozycje obliczany dzieląc podaną w wycenie kwotę przez ilość dni w miesiącu.


Do kogo skierowana jest nasz oferta pozycjonowania?

Pozycjonowanie polecamy wszystkim firmom, które posiadają stronę internetową i chcą poprawić swoją widoczność w sieci. Jeżeli nie posiadają Państwo strony firmowej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tworzenia stron.

top tenCzy oferta spełniła Twoje oczekiwania? TAK NIE
strzalka
Facebook