To za mało? Napisz!
×
×

Hosting

Hosting to usługa polegająca na wynajęciu części infrastruktury serwerowej dostawcy. Cechuje się wieloma parametrami takimi jak dostępna powierzchnia na dysku lub ilość przesłanych danych. Jest to jedna z częściej niedocenianych usług informatycznych ponieważ klienci bez szczegółowej wiedzy technicznej nie są w stanie porównać dostępnych ofert. Najczęściej wybierają jednego z masowych dostawców tej usługi, co często może skutkować wydawaniem większej ilości pieniędzy niż w jest to potrzebne. W innym przypadku oferowana usługa nie jest w stanie sprostać rosnącemu ruchowi np. w sklepie internetowym i działa wolno lub przestaje działać całkowicie przynosząc wymierne straty.
Dysponujemy wydajnymi serwerami dedykowanymi w Polsce, Niemczech, Francji i USA. Dzięki zaawansowanym technikom wirtualizacji udostępniamy ich zasoby w formie hostingu dzielonego lub wirtualnych serwerów prywatnych (VPS).
Nasi klienci nie muszą się martwić problemami wynikającymi z braku wiedzy technicznej oraz złożonymi ofertami ponieważ każda usługa jest dopasowana do potrzeb i zarządzana za klienta.

Polska część infrastruktury znajduje się w centrum danych Sprint S.A. która jest wieloletnim i zaufanym dostawcą najnowocześniejszych usług oraz systemów IT dla rynku biznesowego, administracji państwowej, służb mundurowych i cywilnych. Najwyższe standardy kontroli dostępu i przechowywania danych są podstawą polityki bezpieczeństwa.
  Akredytowane certyfikaty jakości
 • Zakład Systemów Jakości i Zarządzania - Certyfikat ISO 9001:2008
 • Zakład Systemów Jakości i Zarządzania - Certyfikat AQAP 2110:2006
 • Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - Certyfikat Systemu Jakości WSK W-33/5/2011
  Świadectwa bezpieczeństwa
 • Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego - Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego I-ego Stopnia nr SBPK005310T (Klauzula TAJNE)
 • Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego - Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego III-ego Stopnia nr SBPN004506T (Klauzula NATO SECRET)
 • Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Departament Bezpieczeństwa Teleinformatycznego - Certyfikat Akredytacji nr 312/2009 w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
 • Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji - Certyfikat przydzielenia kodu NCS dla podmiotu gospodarki narodowej (NATO Codification System - NCAGE nr 0746H)
  Koncesje
 • Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - Koncesja nr L-2033/00 na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego
 • Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - Koncesja nr B-014/2004 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym
strzalka
Facebook