To za mało? Napisz!
×
×

Sklepy internetowe

Sklepy projektowane przez nasz zespół są nowoczesne, elastyczne i dopasowane do grupy docelowej. Posiadamy doświadczenie w budowaniu sklepów internetowych zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i dla B2B. Każdy sklep posiada obsługę stanów magazynowych oraz możliwość generowania proform z poziomu sklepu, by jak najbardziej usprawnić i przyspieszyć obsługę zamówień.

screen sklepy

ecommerce

Sklepy, które wdrażamy naszym klientom nie posiadają ograniczeń w ilości kategorii, produktów czy zdjęć.

Oprogramowanie sklepu umożliwia powiązanie produktów ze sobą, dodanie polecanych, wyróżnionych, nowości czy hitów cenowych. Staramy się, aby karta produktu była czytelna, ale zarazem zawierała wszystkie niezbędne informacje, które w ułatwią podjęcie decyzji zakupowej.


Jesteśmy certyfikowanym partnerem Google, od wielu lat pozycjonujemy i prowadzimy marketing w wyszukiwarce Google dla sklepów internetowych z różnych branż, tak więc dokładamy starań, aby każdy stworzony sklep był w pełni przyjazny dla Google i na koniec procesu produkcyjnego jego poprawność jest weryfikowana przez pozycjonera z wieloletnim doświadczeniem.


Każdy stworzony przez nas sklep internetowy posiada intuicyjną architekturę informacji, dobrze zaprojektowaną wyszukiwarkę, wygodne sortowanie produktów, moduły do cross-sellingu i up-sellingu, a także newsletter i inne narzędzia, które wspomagają sprzedaż on-line. Istnieje możliwość integracji sklepu z Allegro, porównywarkami cenowymi oraz firmami kurierskimi.


Projektujemy i wdrażamy sklepy w wersjach mobilnych, tak by dało się dokonać zakupu z każdego urządzenia niezależnie od wielkości jego ekranu czy systemu operacyjnego.


Nasi specjaliści ds. e-commerce czuwają nad prawidłową budową sklepu, tak by zakupy dla Twoich klientów były czyta przyjemnością, a także doradzają w działaniach marketingowych by wspomóc proces sprzedaży.
Czy te informacje spełniły Twoje oczekiwania? TAK NIE
strzalka
Facebook